Botox Bodrum, Botox Bodrum Fiyatları, Botox Dolgu Bodrum, Botox Yapan Yerler Bodrum, En İyi Botox Bodrum, Botox Yapan Doktorlar Bodrum, Bodrum En İyi Botox için bizi arayın.

Botox Bodrum Medikal estetik alanında en çok kullanılan ürün Botoxdur. 20 yıllık geçmişi ile yüksek hasta memnuniyetine sahiptir.

19 . yüzyıldan beri bilinen Botulinum maddesi, sadece estetik alanda değil aynı zamanda çeşitli hastalıkların tedavisinde de tıbbi tedavi amacıyla da kullanılmaktadır ve yüz güldürücü sonuçlar elde edilmektedir.

Botox, üretim sürecinde güvenilir ve yüksek teknolojik adımlardan geçmektedir. Tekrarlayan şekilde ve düzenli yapılması durumunda, uzun süreli etkinlik elde edilebilir. İlk defa yapılan Botoxun etkisi, kişiden kişiye değişse de ortalama 4-6 ay sürerken bir sonraki seans sonrası 6-8, bir sonrasında 8-10 aya kadar çıkabilir. Yani, her uygulamanın etkisi bir öncekinden daha uzun sürer.

Botox ile artık hastaların doğal sonuçlar elde edebilmesi sağlanmaktadır. Eskiden olduğu gibi ifadesiz ve mimiksiz bir yüz tercih edilmez. Bu yüzden eskiye göre yapılan Botox miktarı revize edilmiştir. Bu şekilde, mimikler korunurken kırışıklık ve çizgiler azaltılır.

Botox uygulamasının, çizgilerin ilk oluşmaya başladığı yıllarda yapılması daha etkili sonuçlar vermektedir. Bu şekilde, çizgiler yerleşmeden ve derinleşmeden önlem alınmış olur. Bir nevi koruyucu tedavi yapılmış olunur. Günümüzde en az kadınlar kadar erkekler de Botox yaptırmaktadırlar. Çünkü, Botox uygulamaları artık dışarıdan belli olmayan, hastanın doğal görünümünü bozmadan yapılabilmektedir.

Botoxun medikal yüz estetiği dışında aşırı aktif mesane, aşırı terleme, migren, şaşılık gibi birçok endikasyonu da bulunmaktadır. Etkinliğini, medikal yüz estetiği dışında bu terapötik alanlarda da göstermektedir. Dünya sağlık örgütü, şiddetli migrende Botox tedavisinin yapılmasını onaylamıştır. Bunun dışında koltukaltı, el ve ayak aşırı terlemesinde de Botoxun kullanımı onaylanmıştır. Gerek migren gerekse aşırı terleme durumunda Botox ile oldukça etkili sonuçlar alınmaktadır.

Araştırmalara göre, yaklaşık olarak 58.6 milyon insan cerrahi olmayan estetik tedaviler ile ilgileniyor. Fakat bu kişilerin yalnızca %9’u enjektabl yüz uygulamaları için harekete geçebiliyor. Kadınların ilgiyle takip ettiği estetik tedaviler konusunda cerrahi olmayan estetik prosedürler için uygulama şekli, uygulama süresi, uygulamanın güvenliliği gibi birçok konuda, kulaktan kulağa yayılan hikayeler bazen gerçek dışı bilgiler içerebiliyor ve tedirginliğe neden oluyor.